Interiérové kovové zábradlie BEAM

Kovové zábradlie BEAM je u nás už každodenný chlieb. Vďaka svojmu modernému a minimalistickému vzhľadu sa hodí prakticky všade. Rozhodol som sa o tomto zábradlí napísať z dvoch dôvodov. Prvý je ten, že pôvodné články nášho zábradlia BEAM sú nenávratne preč (nemám vo zvyku zálohovať, tak som na to doplatil), takže momentálne to je celkom vhodný predmet pre článok. A druhým dôvodom je drobná zmena ktorú sme na tomto zábradlí aplikovali.

Uzavretý rám

Od nášho začiatku sme chceli veci robiť tak, aby sme k vám boli stále bližšie a to nemyslím vzdialenosťou. Vždy sa pri premeraní snažíme pochopiť vašu predstavu a vyšperkovať ju čo možno najviac. Preto som v tomto dome neďaleko Hlohovca, videl príležitosť zrealizovať zmenu v BEAM zábradlí. Bola by škoda narušiť vzhľad priestrannej galérie priznanými stĺpikmi. Zmena zo stĺpikov na uzavretý rám krásne doplnila galériu nie len o bezpečnosť, ale aj o príjemný vzhľad zábradlia.

Schodiskové zábradlie

Ucelený rám pozitívne prispel k lepšej kamufláži kotvenia. Ďalšiu veľkú výhodu si môžete všimnúť na zábradlí schodiska. Ucelený rám jednotlivo na každom diely prekrýva kotvenia, takže o nich v konečnom dôsledku ani neviete. A ak mi neveríte tak do toho, presvedčte sa sami na nasledujúcej fotografií. Ak mi do mailu zašlete screenshot obrazovky s vyznačeným kotvením dáme vám zľavu na výrobu čohokoľvek z kovu, čo potrebujete do svojej domácnosti.

Rád by som vám teda pri tejto príležitosti, ktorú vám tu vytváram, spomenul, že aktuálne pracujeme už aj s hliníkom, takže ak máte záujem na výrobu čohokoľvek z kovu, naozaj ČOHOKOĽVEK kontaktujte nás, ručíme vám za spokojnosť.

Pre tých, čo staršie články nevideli iba zhrniem, že po prejavenom záujmu o výrobu produktov si vždy dohadujeme termín premerania. Inak tomu nebolo ani pri tejto zákazke. Pri osobnej obhliadke a premeraní, boli klientke odporúčané alternatívy, ktorých sme sa neskôr pri tvorbe 3D vizualizácie (ktorá je u nás samozrejmosťou) držali. Klientka ktorá prevzala toto zábradlie, teda patrí k ďalším zákazníkom, ktorý obdržali výrobok presne v tom stave a tvare, ktorý si odsúhlasili na základe vizualizácie.

Viac našich výrobkov si môžete pozrieť v našej galérií. Okrem zábradlí sa venujeme aj bránam. Veľmi radi pracujeme s nehrdzavejúcou oceľou a po novom aj s hliníkom. Takže, neváhať a kontaktovať! Za Cenovú ponuku nič nedáte.