Interiérové zábradlie – Jednoduchý dizajn

Ako sme sa k tomu dostali?

My ako značka, pôsobíme na trhu tri roky a za ten čas sa nám podarilo nadviazať dobré vzťahy s niektorými spoločnosťami v okolí. Snažíme sa veci odovzdávať v najvyššej kvalite. Nedostatky nikdy neostávajú nepovšimnuté a vždy sa kladie dôraz na ich elimináciu. Je to fakt, kvôli ktorému do nás vložila dôveru spoločnosť, z dôvodu plných kapacít a rýchlo sa blížiacemu termínu dokončenia.

Návrh zábradlia

Keďže sme zábradlie ako zákazku dostali v rámci kooperácie, všetky potrebné dielenské dokumentácie nám boli dodané s objednávkou. Tu sa nám náš bežný postup skracuje o hneď niekoľko činností:
• Komunikácia s koncovým odberateľom
• Premeranie
• Návrh / priestorová vizualizácia

Aká bola náročnosť?

Hoci sme navrhovanie a vizualizáciu nemali na pleciach my, museli sme sa riadiť výkresmi, ktoré boli zamerané podľa pôvodného zábradlia. Čo to znamená? Skôr než sme mohli namontovať nové zábradlie, bolo nutné odrezať to pôvodné v zameraných výškach. To všetko bolo nutné spraviť čo najpresnejšie z dôvodu vytvorenia dier so závitmi pre montáž nového zábradlia. Zvolená výplň nám tiež bránila možnosti nastavovania na mieste. Keďže je plech na zábradlí zváraný, je jasné že pôsobí ako vzpera a akúkoľvek deformáciu v uhlopriečke nám jednoducho nedovolí. Našťastie bolo pôvodné zábradlie dobre namerané. Ostatné bolo už len v našich rukách.

Aká bola cena zábradlia?

Interiérové zábradlie s touto výplňou vyzerá jednoducho. Použitý plech je však možné nakombinovať takmer k akejkoľvek architektúre. Cenová hladina tohto zábradlia bola pomerne nízka: 150€/m. Myslím si, že zvyšok mojich slov nahradí už len pohľad na fotografie.

Možno sa práve teraz rozhodujete medzi vzormi zábradlí spomedzi ktorých si neviete vybrať. Alebo si možno hľadáte výrobcu, ktorý vám to celé zabezpečí tzv. na kľúč. Neostáva mi teda nič iné len vám napísať že, ak sa vám naše výrobky páčia, neváhajte nás kontaktovať. Nezabúdajte, že každý náš klient obdrží 3D vizuál pred tým, než sa výrobok uvedie do výroby. Je to pre nás štandardný postup, ktorý predchádza možným nedorozumeniam.